Preskočiť na obsah

A tesztelés 13. fordulója / 13. kolo testovania

Zverejnené 14.4.2021.

Kedves lakosok, az országos tesztelés 13. fordulójára községünkben április 17-én 8:00 és 13:00 óra között kerül sor a helyi kultúrházban!

Szeretnénk felhívni figyelmüket arra, hogy míg a munkahelyre és a természetben való tartózkodáshoz elég a max. 14 napos negatív antigén teszt, a legtöbb helyre továbbra is max. 7 napos negatív teszt felmutatására van szükség. Ilyen helyek az alábbiak: üzlet, posta, hivatalok, bank, biztosító, optika, autó- és kerékpárszerviz, valamint az óvoda és iskola (szülők, alkalmazottak valamint 10 éven felüli gyermekek részére)

Milí občania, 13. kolo celoplošného testovania na Covid-19 sa uskutoční 17. apríla od 8:00 do 13:00

Chceli by sme upriamiť vašu pozornosť na to, že kým do práce a na pobyt do prírody stačí max. 14-dňový negatívny antigénový test, návšteva nasledujúcich miest vyžaduje max. 7-dňový test: obchody, pošty, úrady, banky, poisťovne, optiky, servisy, materské školy a školy (rodičia, zamestnanci a deti od 10 rokov).