Preskočiť na obsah

Mobilná očkovacia služba v Buzici

Zverejnené 11.5.2021.

Vážení obyvatelia!

Obecné zastupiteľstvo Buzica oznamuje obyvateľom, že v snahe zaočkovať čo najväčšie množstvo ľudí, Košický samosprávny kraj zriadil mobilnú očkovaciu službu, ktorá zavíta aj do našej obce. Na očkovanie sa môžu prihlásiť obyvatelia obce, ktorí sa zo zdravotných, aleboiných dôvodov nemôžu dostaviť do iného očkovacieho centra. Obyvatelia voveku nad 60 rokov majú pri prihlasovaní prednosť. Prihlasovanie bude umožnené na telefónnom čísle 055/4665101 alebo osobne na obecnom úrade cez pracovné dni, doobedu od 8:30 do 12:00, poobede od 13:00do 15:30. Posledný termín na prihlásenie je 14.máj 2021 /piatok/ do 15:30. K prihláseniu si pripravte nasledovné údaje: meno a priezvisko, rodné číslo, dátum narodenia, bydlisko, názov zdravotnej poisťovne, číslo mobilného telefónu. Očkovanie sa uskutoční 18.mája 2021 /v utorok/ v miestnom kultúrnom dome. Očkovať sa bude vakcínou Pfizer. Prosíme našich obyvateľov, aby využili túto možnosť, ktorá v ťažkých časoch pandémie môže zachrániť životy!