Ugrás a tartalomra

Beiratkozás a Buzitai MTNY Alapiskolába

Közzétéve 7.4.2020.

Tisztelt szülők, kedves jövendő elsőseink! A Buzitai MTNY Alapiskola értesít mindenkit, hogy a BEIRATKOZÁS a 2020/2021-es tanévre, a jelenlegi helyzetre való tekintettel, elektronikus úton történik. Az elektronikus jelentkezőlapot a következő linkre kattintva találják: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc99-6JMKRhK3v-DmukFdEi31RVv41vBjkd5-xudnaLZ0pcKQ/viewform

Bármilyen felmerülő kérdésükre, kérésükre nagyon szívesen válaszolunk a következő elérhetőségek egyikén: e-mail: zsbuzica1@gmail.com, mo: 0903 633 410. A jelentkezőlapot 2020. április 15. és 30. közötti időszakban tölthetik ki.

A Rákóczi Szövetség örömmel értesít valamennyi jövendő kis elsőst, hogy idén is eljuttatja mindenkihez a nagyon szép iskolatáskát, ezzel is mentesítve a szülőket!

ÖRÜLÜNK, hogy gyermekük részére iskolánkat választják!