Ugrás a tartalomra

Mobil oltópont Buzitán

Közzétéve 11.5.2021.

Tisztelt lakosok!

Buzita Község Önkormányzata Kassa megye vezetőségével karöltve az oltási részvétel emelése érdekében mobil oltópontot hoz létre. Az oltásra jogosult minden olyan személy, aki egészségügyi vagy egyéb okok miatt nem tud eljutni más oltóközpontba. Községünk 60 év fölötti lakosai előnyt élveznek a jelentkezésnél. A jelentkezés megtehető munkanapokon 8:30-tól 12:00-ig, valamint 13:00 és 15:30 között a 466 51 01-es telefonszámon vagy személyesen a buzitai községi hivatal épületében, legkésőbb 2021. május 14-én /pénteken/ 15:30-ig. A regisztrációhoz a következő adatok szükségesek: az oltásra jelentkező személy keresztneve, vezetékneve, születési száma, születési dátuma, pontos címe, mobiltelefonszáma, egészségügyi biztosítójának neve. Az oltásra, a Pfizer oltóanyaggal, a buzitai kultúrházban kerül sor 2021. május 18-án /kedden/.

Kérjük a kedves lakosokat, hogy használják ki a kínálkozó alkalmat, s minél nagyobb számban jelentkezzenek az oltásra, amely tudjuk, hogy ebben a nehéz járványügyi helyzetben életeket menthet!